Stanowiska odsłuchowe Audiomagic na Audio Video Show 2016

logo_1

Serdecznie zapraszam w imieniu firmy Audiomagic do posłuchania wielu ciekawych modeli nauszników i wzmacniaczy, między innymi od takich producentów jak:

Enigmacoustics

Meze

Cayin

FiiO

Brainwavz

Westone

Schiit Audio

Etymotic

Audiomagic zgodnie ze specjalizacją firmy także w tym roku skupi się na słuchawkach i PC-Audio w najlepszym wydaniu. Liczymy, że odwiedzający odkryją znane im utwory muzyczne na nowo ze znacznie większą ilością detali, a ułatwi im to mariaż amerykańskich, brytyjskich oraz chińskich marek audio w high-endowych wydaniu – Audeze, Chord Electronics, Enigmacoustics, Comply, Schiit Audio, Cayin, Etymotic oraz Westone.

Zaprezentowane zostaną po raz pierwszy w Polsce słuchawki amerykańskiego producenta Enigmacustics, oparte o dwa przetworniki elektroakustyczne, posiadające najlepsze cechy przetwornika elektrostatycznego jak i dynamicznego. Model Dharma D1000 wyceniony na 6950 zł to absolutny hit tegorocznego Audio Video Show, deklasujący rywali produkujących słuchawki oparte o jeden przetwornik zarówno w technologii elektrostatycznej, dynamicznej jak i planarnej.

Napędzać słuchawki u nas będzie elektronika brytyjskiej marki Chord Electronics. Brytyjczycy posiadający niezliczoną ilość patentów sami projektują od podstaw kości DAC. Zaprezentowane zostaną modele Chord Hugo, 2Qute oraz Hugo TT.

Odsłuchać przy naszych stoiskach będzie można także rumuńskie słuchawki Meze, które w kilkudziesięciu publikacjach w Polsce i na świecie ocenione zostały jako najlepsze słuchawki w cenie do 1500 zł. Przyjdź i poczuj moc oraz detaliczność dźwięku nieosiągalną dla głośników.

www.audiomagic.pl

logo_1

enigmacoustics_dharma1000

 

Dodaj komentarz