Głośniki Bluetooth: 5 nowych, wspaniałych głośników Bluetooth do smartfonów

Głośniki Bluetooth stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularne i obecnie prawie każdy smartfon ma możliwość połączenia się z nimi. Ponieważ głośniki te są bardzo proste i wygodne w użyciu, więc każdy szuka tych głośników. Tutaj mam zamiar podzielić się z wami najlepsze głośniki Bluetooth, które można kupić dla telefonu.

1. Głośnik Bluetooth Xiaomi Mi

Xiaomi to słynna marka w Chinach, a jeden z jej produktów nosi nazwę “Mi Bluetooth Speaker”. Ten głośnik jest najlepszym głośnikiem Bluetooth na rynku. Głośnik ten ma atrakcyjny wygląd i jest dostępny w różnych kolorach. Głośnik ten ma również niewielkie rozmiary, a jego głośność jest również wysoka.

Ten głośnik ma wbudowany mikrofon i jest zgodny ze wszystkimi smartfonami. Jest to najlepszy głośnik do użytku na zewnątrz. Może on również wytrzymać do 6 godzin odtwarzania muzyki. Ładowanie trwa tylko 3 godziny. Dźwięk jest wyraźny, a jego jakość jest równie dobra.

Ten głośnik ma także klasę IPX7, co oznacza, że jest odporny na działanie wody. Czas pracy akumulatora jest długi, a głośnik ma wbudowane radio FM.

2. Głośnik Bose SoundLink Mini Bluetooth

Bose Soundlink Mini Bluetooth Speaker to kolejny najlepszy głośnik Bluetooth na rynku. Jest to mały i przenośny głośnik, który może być używany do odtwarzania muzyki, a także może łączyć się z wieloma urządzeniami.

Ten głośnik ma także klasę IPX4, co oznacza, że jest odporny na działanie wody. Można go używać do ładowania smartfonów i tabletów. Głośnik jest bardzo kompaktowy i można go umieścić w dowolnym miejscu. Głośność jest duża, a dźwięk bardzo czysty.

3. Apple HomePod

W 2018 roku firma Apple wprowadziła na rynek głośnik domowy o nazwie “HomePod”. Jest to bardzo kompaktowy głośnik, który może być używany do odtwarzania muzyki, a także może łączyć się z wieloma urządzeniami.

Ten głośnik jest również najlepszą opcją do słuchania muzyki i został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników Apple. Jest to głośnik inteligentny i można go sparować ze wszystkimi urządzeniami firmy Apple.

Ten głośnik umożliwia także sterowanie wieloma urządzeniami inteligentnymi i może sterować ulubioną muzyką. Posiada możliwość odtwarzania głosu, a Siri będzie odczytywać Twoje wiadomości.

4. iClever Mini Głośnik Bluetooth

iClever Mini Bluetooth Speaker to kolejny najlepszy głośnik Bluetooth na rynku. Jest to mały i przenośny głośnik, który może być używany do słuchania muzyki, a także może łączyć się z wieloma urządzeniami.

Ten głośnik jest również najlepszym rozwiązaniem dla osób, które szukają przenośnego głośnika. Jest to niewielki głośnik, który jest zgodny ze wszystkimi smartfonami i może być używany do ładowania smartfonów i tabletów.

Jest to również głośnik bezprzewodowy, który można podłączyć do różnych urządzeń. Ten głośnik ma także klasę IPX7, co oznacza, że jest odporny na działanie wody. Można go używać do ładowania smartfonów i tabletów.

5. Philips Hue White i Colour Ambiance

Jest to pierwsze inteligentne rozwiązanie oświetleniowe firmy Philips. Jest ono również znane jako urządzenie inteligentnego domu.