Muzyka. 7 niesamowitych głośników, które powinieneś mieć już teraz

Czy chcesz słuchać najlepszej muzyki, a nie tylko jej słuchać? Chcesz tworzyć własną muzykę? Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj znajdziesz kilka niesamowitych głośników, które umożliwią Ci słuchanie najlepszej muzyki, a także tworzenie własnego brzmienia.

7. Sennheiser CX 300i

Jest to jeden z najlepszych i najbardziej przystępnych cenowo głośników bezprzewodowych. Jest to idealny głośnik dla każdego miłośnika muzyki, ponieważ można go używać w dowolnym miejscu, nie trzeba niczego z nim łączyć. Posiada trzy głośniki, które mogą odtwarzać różne rodzaje utworów w różnych częstotliwościach. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu można łatwo przełączać się między kanałami. Jest również wyposażony w mikrofon, dzięki czemu można odbierać połączenia podczas słuchania muzyki.

6. Mikrofon Blue Yeti USB

Jest to jeden z najpopularniejszych i najtańszych mikrofonów USB. Jeśli szukasz najlepszego i niedrogiego mikrofonu USB, to jest to najlepszy wybór dla Ciebie. Za pomocą tego mikrofonu można nagrywać dźwięk wysokiej jakości, a także używać go do transmisji strumieniowej. Mikrofon jest wyposażony w akumulator litowy, dzięki któremu może pracować przez dłuższy czas. Za pomocą tego mikrofonu można nagrywać nawet przez 24 godziny.

5. Soundblox SM16

Jest to kolejny z najbardziej przystępnych cenowo i najlepiej wyglądających głośników. Jest to mały i kompaktowy głośnik, ale zapewniający wysoką jakość dźwięku. Można go używać na każdą okazję, a także zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Ten głośnik doskonale nadaje się na imprezę i może być również używany na domowych przyjęciach.

4. Sonos Play 1

Jeśli szukasz najlepszego głośnika do mniejszego pomieszczenia, możesz wybrać właśnie ten. Jest on wyposażony w wyjątkowy interfejs dotykowy i pilot zdalnego sterowania. Możesz z łatwością zmieniać utwór, głośność i poziom basów. Jeśli chcesz wielokrotnie korzystać z ulubionego utworu, możesz wybrać właśnie ten głośnik.

3. Denon AVR-S5200BK

To świetny głośnik do salonu. Jest to głośnik Bluetooth, który można podłączyć do smartfona, laptopa i telewizora. Jest to inteligentny głośnik, więc można nim sterować za pomocą głosu. Można go również używać jako głośnika typu soundbar.

2. Niebieski Yeti Mikrofon USB

Jest to najdroższy głośnik z listy, ale warto go kupić. Mikrofon jest wyposażony w akumulator litowy, dzięki któremu może pracować przez dłuższy czas. Nagrywa również bardzo czysty dźwięk.

1. Sennheiser PCM-D710

Jest to najlepszy głośnik na tej liście i najczęściej wybierany przez większość osób. Jest to dobra opcja dla studentów, ponieważ jest przyjazna dla budżetu i jest to najlepszy głośnik bezprzewodowy dla studentów. Jest wyposażony we wbudowaną baterię litową, którą można ładować i używać przez długi czas.