6 najlepszych aplikacji, które ułatwią Ci życie

Żyjemy w czasach, w których technologia zmienia się w błyskawicznym tempie. Od smartfonów, przez tablety, po laptopy – dzięki tym urządzeniom możemy wykonywać nasze codzienne zadania. W dzisiejszych czasach, aby przetrwać dzień, człowiek musi mieć przy sobie telefon komórkowy, laptop, tablet i zegarek. Wszystkie te urządzenia są bardzo przydatne, ale jeśli chodzi o słuchanie muzyki siedząc na kanapie, nie używamy żadnego z nich.

Czy wiesz, dlaczego nie używasz laptopa ani smartfona podczas słuchania muzyki? Czy dlatego, że wymagają one dużo energii, a Ty nie chcesz wydawać zbyt wiele pieniędzy? A może wolisz używać własnych uszu zamiast słuchać muzyki?

Jeśli te wszystkie pytania sprawiają, że Twoja głowa staje się ciężka, to jesteś we właściwym miejscu, bo oto mam zamiar podzielić się z Tobą 6 najlepszymi aplikacjami, które ułatwią Ci życie.

1. Spotify

Spotify to popularny internetowy serwis streamingowy, który umożliwia słuchanie milionów utworów. Został założony w Szwecji przez Daniela Eka i Martina Lorentzona w 2008 roku, a nazwa Spotify pochodzi od szwedzkiego słowa “mały ptaszek”. Aplikacja obsługuje dźwięk wysokiej jakości i jest całkowicie bezpłatna. Można ją podłączyć do komputerów PC, Mac, urządzeń z systemem Android, iOS, Apple TV, Roku i Amazon Fire TV. Możesz słuchać swoich ulubionych utworów i albumów w dowolnym miejscu i czasie.

2. Viber

Viber to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, która umożliwia wykonywanie i odbieranie bezpłatnych połączeń tekstowych i głosowych. Została założona w 2007 roku, a jej nazwa pochodzi od Vibernati (fińskiego słowa oznaczającego “wibracje”). Za pomocą Vibera można wykonywać i odbierać bezpłatne połączenia telefoniczne z innymi użytkownikami Vibera. Można także wysyłać bezpłatne wiadomości tekstowe do innych użytkowników Vibera.

3. Muzyka Google Play

Google Play Music to usługa strumieniowego przesyłania muzyki w chmurze, która została uruchomiona przez firmę Google. Aplikacja umożliwia korzystanie z nieograniczonego dostępu do tysięcy utworów i słuchanie ich za darmo.

4. Spotify Connect

Spotify Connect to funkcja serwisu Spotify, która umożliwia odtwarzanie muzyki z serwisu Spotify na urządzeniu wyposażonym w Bluetooth. Jest ona dostępna w systemach iOS, Android i Windows Phone.

5. Pandora

Pandora to bezpłatna usługa radiowa, która umożliwia słuchanie spersonalizowanej muzyki. Została założona w 2003 roku, a jej nazwa pochodzi od greckiego słowa “Pandore” oznaczającego “cały świat”. Aplikacja umożliwia tworzenie własnych stacji radiowych, w których odtwarzane są ulubione utwory.

6. iHeartRadio

iHeartRadio to bezpłatna aplikacja do obsługi radia internetowego, która umożliwia słuchanie szerokiej gamy utworów muzycznych. Została założona w 2006 roku, a jej nazwa pochodzi od łacińskiego słowa “iactare”, które oznacza “słuchać”.

Wnioski:

Czy nadal nie korzystasz z tych 6 aplikacji? Jeśli tak, to najwyższy czas je pobrać i czerpać z nich to, co najlepsze. Mam nadzieję, że podobał Ci się ten wpis.