Aplikacje muzyczne na iPhone’a – lista najlepszych

Nie da się żyć bez muzyki, bez względu na to, czy słuchamy jej w celach rozrywkowych, czy relaksacyjnych, nigdy nie zniknie. Ludzie wydają miliardy dolarów na zakup różnego rodzaju urządzeń muzycznych, słuchawek, głośników i innych akcesoriów. Oto 5 najlepszych aplikacji muzycznych na iPhone’a do pobrania już teraz.

1. Pandora

Pandora to doskonała aplikacja, która umożliwia tworzenie własnych stacji radiowych z ulubionych utworów. Możesz wybierać utwory, które lubisz i które sprawiają Ci przyjemność.

2. Spotify

Ta aplikacja umożliwia tworzenie list odtwarzania w oparciu o nastrój, gatunek i lokalizację. Możesz także pobierać utwory do słuchania w trybie offline.

3. iHeartRadio

Możesz słuchać ponad 100 000 stacji radiowych. Jakość dźwięku jest bardzo dobra, a aplikacja umożliwia także udostępnianie stacji radiowych znajomym.

4. Slacker Radio

Ta aplikacja umożliwia bezpłatne przesyłanie strumieniowe ulubionych utworów. Można też słuchać stacji radiowych, podcastów i wykonawców.

5. iTunes

iTunes umożliwia kupowanie muzyki i słuchanie jej online.

Wnioski:

Oto 5 najlepszych aplikacji muzycznych na iPhone’a, które możesz pobrać już teraz. Pomogą Ci one spędzać więcej czasu z rodziną, a mniej czasu na szukaniu muzyki. Wypróbuj wszystkie te aplikacje i daj nam znać, która z nich jest Twoją ulubioną.